Hejsan! Jag har nu i kanske en månad eller så märkt av en liten hård knöl precis ovanför penis, vid penisroten. Den är precis centrerad. Den gör inte ord och har varit lika stor sedan jag märkte av den. Vad är detta för något? Jag vet av att jag har skurit mig vid just det området ett par gånger tidigare (innan uppkomsten) när jag rakat mig, om det kan ha något med saken och göra. Är det något att oroa sig över? Tack på förhand. Man, 20 år
Knöl vid penisroten
Den här frågan handlar om:
Liknande frågor
Keloidärr – täcks det av offentlig vård?
Jag har fått ett keloidärr på örat, misstänker att jag slagit till min piercing och det har bara växt. Finns det offentlig vård att få eller måste jag uppsöka plastikkirurgi för att få bort den?
Vad beror kliande utslag under fötterna på?
Har kliande utslag under fötterna, vad beror det på?
Jag har fotsvamp -vad ska jag göra?
Jag är 10 år, jag har fotsvamp och det är jätte jobbigt. Jag vet inte hur jag kan säga till mina föräldrar att jag har fotsvamp utan att låta äcklig.