Hej Jag har vid 3 tillfällen skurit mig vid rakning alldeles vid penisroten, ytterst lite. Men efter varje gång har det efter kort tid uppstått exakt som ett utåtputande födelsemärke vilket jag aldrig haft, åtminstone inte som varit bruna om nu något alls. Dessa försvinner alltså inte. Hur kan detta komma sig, känns minst sagt underligt. / Olle 35
Har fått hudproblem när jag har intimrakat mig och undrar vad jag ska göra?
Den här frågan handlar om:
Liknande frågor
Ta hål i örat nära leverfläck?
Hej , jag har en liten leverfläck på örat som inte ändrats någonting och jag har haft den så länge jag kan minnas. är det okej för mig att ta ett hål i örat nära den fläcken eller bör jag absolut inte?
Kan man tatuera sig om man har eksem?
Hejsan! Jag är har länge kollat på tatueringar och vill verkligen göra det. Är dock lite orolig kring det eftersom jag har en medel/svår atopisk eksem.